Wyjątkowe wakacyjne warsztaty językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rodzicu nie wiesz co Twoje dziecko może robić w wakacje? Bawić się z nami. Tydzień codziennej super zabawy w z naszą szkołą językową English.

Zajęcia codziennie od 16.00 do 17.00

Co mamy w planach?

Poniedziałek

1. Zapoznanie z naszym bohaterem historyjek Zakiem. 2.Poznanie nazw zwierząt po angielsku. 3.Gra ruchowa 4. Praca i zabawa z Emysem. 5. Zabawy z rówieśnikami.

Zapisz dziecko
Angielski Drezdenko

Wtorek

1. Zabawa w lekarza weterynarza i razem z robotem Emys ratowanie chorych zwierząt. 2. Zabawa po angielsku w lekarza 3. Odgrywanie roli pacjenta. 4 Gra ruchowa z rówieśnikami. 5. Praca artystyczna.

Zapisz dziecko
Angielski w Gorzowie

Środa

1. Start gra na wprowadzenie i utrwalenie słówek 2. Historyjka z przygodami naszego bohatera. 3. Gra planszowa 4. Gra ruchową po angielsku z elementami rytmiki i odrobiną pozytywnych emocji. 5. Odkrywanie skarbów ukrytych w sali.

Zapisz dziecko

Czwartek

1. Śpiewamy piosenkę. 2. Gramy na tablicy interaktywnej. 3. Robimy projekt artystyczny. 4. Gramy w Simon said. 5.Bawimy się latarkami i poszukujemy ukrytych obrazków.

Zapisz dziecko

Piątek

1. Poznajemy nowa historyjkę. 2. Gramy na tablicy interaktywnej. 3.Budujemy wierzę słówek. 4. Gramy w krokodyle. 5.Szalejemy i śpiewamy.

Zapisz dziecko

Ile to kosztuje?

Opcja 1

Można przyjść tylko w pojedyncze dni. Koszt 1 dnia, w skład którego wchodzi 1 godzina zajęć/60 min to 10 złotych. Trzeba natomiast zgłosić przybycie. Przyjmujemy tylko dzieci zgłoszone wcześniej.

Opcja 2

Można wykupić pakiet na cały tydzień, 5 dni zajęć codziennie. Koszt pakietu 50 zł. Zajęcia są codziennie po 60 min. Od poniedziałku do piątku.

W jaki sposób zapłacić? U nas na miejscu, w sali lekcyjnej.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Adress

Ul. Sikorskiego 100/8 Budynek Rolnik , pierwsze piętro. 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Jak zapisać dziecko?

Zapisz Dziecko przez ten formularz, wypełnij, a my oddzwonimy i potwierdzimy.

Proszę wpisz swój adres e-mail byśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Jednocześnie informujemy, że zgoda jest jednoznaczna z pozwoleniem na wysyłanie newslettera i ofert marketingowych.