Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci 4-6 lat w Gorzowie WielkopolskimNuda w wakacje? Nic prostszego zapraszamy na letnia przygodę z językiem angielskim w połączniu z zabawami sensorycznymi. Zapewniamy autorski program pełen rytmicznych, angielskich piosenek i super zabawy skupiającej się na wykorzystaniu zmysłów dziecka w procesie uczenia się.

Wakacje dla dzieci Gorzów Wlkp

Co dają zabawy sensoryczne i dlaczego warto?

Rozwój sensoryczny

Zabawy sensoryczne pozwalają na rozwinięcie zmysłów, takich jak dotyk, wzrok, słuch, węch i smak. Dzieci uczą się rozpoznawać i reagować na różne bodźce sensoryczne, co prowadzi do lepszego rozwoju sensorycznego.

Integracja sensoryczna

Zabawy sensoryczne pomagają w integracji sensorycznej, czyli umiejętności przetwarzania i interpretacji różnych bodźców sensorycznych przez mózg. Pomagają w organizacji informacji sensorycznych i poprawiają zdolności percepcyjne.

Rozwój motoryki

Zabawy sensoryczne angażują różne grupy mięśniowe i pomagają w rozwijaniu motoryki małej i dużej. Dzieci uczą się kontrolować swoje ruchy, poprawiają precyzję i koordynację ruchową.

Kreatywność i wyobraźnia

Zabawy sensoryczne pobudzają kreatywność i wyobraźnię. Dzieci mają możliwość eksperymentowania, odkrywania i tworzenia, co rozwija ich umiejętności myślenia twórczego.

Redukcja stresu i regulacja emocji

Zabawy sensoryczne mogą działać jako forma terapii sensorycznej, pomagając w redukcji stresu, lęków i napięcia. Przeżywanie różnych bodźców sensorycznych może wpływać na regulację emocji i poprawę samopoczucia.

Komunikacja i interakcja społeczna

Zabawy sensoryczne mogą służyć jako narzędzie do budowania więzi społecznych i wspierania komunikacji. Poprzez wspólne doświadczanie różnych bodźców, dzieci i dorośli mają możliwość nawiązywania kontaktów i wspólnego dzielenia się emocjami.

Co czeka Twoje dziecko?

Piosenki i ruch: Nauczanie poprzez piosenki i ruch może być bardzo skuteczne dla małych dzieci. Połączenie ich z prostymi ruchami lub tańcem daje dzieciom  szansę słuchać angielskiego, śpiewać i jednocześnie poruszać się, co pozytywnie wpłynie na zapamiętywanie słów i fraz.

Zabawy z dotykiem: Wykorzystujemy różnorodne materiały o różnych teksturach, takie jak piasek, ryż, gąbki, masy plastyczne itp. Przedszkolaki mogą dotykać, uciskać i formować te materiały, podczas gdy uczą się podstawowych słów i wyrażeń w języku angielskim.

Malowanie z palcami: Zapewniamy dzieciom farby do malowania, a zamiast pędzla, pozwalamy im używać swoich palców do tworzenia obrazków. Podczas malowania można ćwiczyć nazwy kolorów i prostych słów związanych z przedstawionymi obrazkami.

Zobacz jak będzie ciekawie i pracowicie.

Co zyska rodzic?

Zyskujesz czas dla siebie

Kiedy Twoje dziecko jest w domu cały czas, zadaje mnóstwo pytań i wymaga uwagi niemalże przez cały dzień. Ciężko wtedy zrobić obiad lub zakupy, a co jeśli my w tym czasie zajmiemy się Twoją pociechą?

Pozwalasz dziecku mieć ciągły kontakt z językiem

Okres wakacyjny jest długą przerwą w nauce języka. Badania naukowe jasno pokazują jak ważny jest stały i nieprzerwany kontakt z językiem obcym, którego się uczymy.

Uwolnisz nudę

Jeszcze 2 tygodnie ferii, to dobry odpoczynek ale ponad dwa miesiące wolnego powoduje, że dziecko po prostu się nudzi w domu, szczególnie jeśli mieszka w bloku.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

W jakim wieku zapraszamy dzieci ?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 4-6 lat.

Zajęcia zaczynają się 03.07- 26.07.2023 

2 razy w tygodniu po 45 min.

Poniedziałki i środy 16.00-16.45.

Koniec zajęć 26.07.2023

 

Kto będzie prowadził zajęcia?

Angielski dla dzieci

Piękna, młoda , ambitna nauczycielka. 

Z wykształcenia Magister Filologii Angielskiej.

Ile to kosztuje?

1 lekcja 45 min. tylko 31 zł

Pełny miesiąc 8 lekcji, 250 ZŁ.

W jaki sposób zapłacić? U nas na miejscu, w sali lekcyjnej lub na konto, numer otrzymasz po zapisaniu dziecka.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Adress

Ul. Brukselska 7/3 66-400 Gorzów Wlkp., osiedle europejskie, koło poczty.

Jak zapisać dziecko?

Zapisz Dziecko przez ten formularz, wypełnij, a my oddzwonimy i potwierdzimy.

Proszę wpisz swój adres e-mail byśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Jednocześnie informujemy, że zgoda jest jednoznaczna z pozwoleniem na wysyłanie newslettera i ofert marketingowych.