SZKOLIMY SIĘ

Cały czas pojawia się coś nowego na rynku języków obcych: nowe metody, zasady nauczania, tiki, materiały… W związku z tym, aby cały czas być na topie szkolenia u nas to norma. Szkolenia są zarówno stacjonarne, on-line jak i poprzez czytanie książek. Wszystko by zapewnić naszym uczniom najwyższą jakość i efekty.
Angielski w Gorzowie Wielkopolskim
Książka bardzo konkretna, przeczytałam ją, jednak zawiera w sobie tak wiele przydatnych treści, ze ciągle się do niej wraca.
Pandemia pokazała jak wielu Nauczycieli potrzebuje pomocy z zakresu IT. To skusiło mnie do otworzenia EDU W SIECI, gdzie pomagam Nauczycielom w wykorzystywaniu narzędzi informatycznych. Do tej pory przeszkoliłam setki osób.
Szkolimy się
Szkolenia i nauka przez całe życie to dla mnie priorytet. Wszystko się zmienia, a w naszej szkole językowej w Gorzowie nie wyobrażamy sobie mieć jakiekolwiek zaległości edukacyjne.
Szkoleń było co niemiara. Były ich dziesiątki jak nie setki, a ja jak zwykle chciałam uczestniczyć we wszystkich. Najbardziej zapamiętałam szkolenie o odrabianiu zadań domowych. Szkolenie było wiosną na latformie zoom z
Wzięłam udział w wielu różnych szkoleniach metodycznych. Ponieważ zależało mi na poznaniu metody CLIL pod kątem wielu różnych aspektów, wydawnictwo Express Publishing zorganizowało serię szkoleń z tej dziedziny. Wspaniali prowadzący zagranicy, cudowne pomysły i nowości, które wdrożyliśmy do naszej szkoły językowej.
Dobór programu nauczania i metody to jedno, ale użycie tego w praktyce to zupełnie inna sprawa, dlatego bardzo skupiłam się na znajomości pracy tą metodą, by lekcje w naszej szkole były prowadzone rzetelnie i efektywnie.