STRONY I APLIKACJE POMOCNE W NAUCE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Korzystając z naszych podręczników nasi uczniowie mają dostęp do platformy i aplikacji, dzieki którym w każdym momencie będą mogli powtórzyć materiał za pmocą gier i zabaw.
Dla przedszkolaków dostępna jest aplikacja na telefon, która pozwala uczniowi m.in. na obejrzenie animowanych wersji zawartych w podręczniku historyjek i piosenek, a także filmików do sekcji CLIL.
Dla uczniów szkół podstawowych dostępna jest Aplikacja AR (Augmented Reality – tzw. Rozszerzona Rzeczywistość). W tym przypadku można ją za darmo zainstalować np. na telefon i razem z dzieckiem w domu powtarzać piosenki, słówka, czy odsłuchiwać histowyjki.
Materiały udostępniane online w portalu Learning Club Poniższe materiały są dostępne w przeznaczonym dla ucznia portalu learningclub.egis.com.pl → Nagrania audio Quizlet Oficjalne zestawy słówek w popularnej aplikacji Quizlet: Quizlet: Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium →
DigiBook DigiBook jest cyfrowym, interaktywnym odpowiednikiem zeszytu ćwiczeń. Jest dostępny na platformie www.expressdigibooks.com, a kod umożliwiający jego pobranie znajduje się w papierowej wersji zeszytu ćwiczeń. DigiBook działa na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Każdy z naszych uczniów otrzyma taki kod wraz z podręcznikiem.
DigiBook Materiały udostępniane online w portalu Learning Club Poniższe materiały są dostępne w przeznaczonym dla ucznia portalu learningclub.egis.com.pl → Nagrania do podręcznika Inne materiały Quizlet Oficjalne zestawy słówek w popularnej aplikacji Quizlet: Quizlet: Matura Repetytotium. Poziom rozszerzony → →