Rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny w Gorzowie ul. Sikorskiego 100 i Drezdenku, ul. Szkolna 14c/1 Od sierpnia również ruszamy na osiedlu europejskim w Gorzowie Wlkp.

TEL. 662 078 118

Innowacyjne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat. Nauka autorską metodą I Wonder opartą na podręcznikach światowej sławy autorki wielu książek Virginii Evans

I Wonder  to innowacyjna, bardzo efektywna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim i Drezdenku. Metoda, której misją jest nauczanie przez zaangażowanie. Jej atutem jest ciągłe zainteresowanie ucznia, poprzez bardzo różne, zmienne aktywności i super bogate materiały dydaktyczne. Powoduje to 100% zainteresowanie ucznia, a co za tym idzie jego sukces edukacyjny w nauce języka. Niewątpliwym atutem tej metody jest dostęp do materiałów  w formie on-line na platformie, dzięki czemu istnieje możliwość bieżącego mierzenia pracy i postępów. Pozwala to nam otoczyć dziecko językiem również poza salą lekcyjną. Ponadto metoda jest tak skuteczna, a program ambitny, że pozwala nam przygotować dzieci nie tylko do komunikacji, ale również egzaminów państwowych oraz Cambridge.

Angielski Gorzów Wielkopolski

Jak wyglądają zapisy do naszej szkoły?

W pierwszej kolejności zapraszamy rodziców do kontaktu z nami. Później oddzwaniamy i prosimy o spotkanie informacyjne, w trakcie którego omawiamy szczegóły metody i zasady współpracy.  Często zapraszamy również na lekcję pokazową, która odbywa się w sierpniu lub wrześniu. Rodzic po zapisaniu dziecka jest już z nami w stałym kontakcie. Zajęcia zaczynamy we wrześniu. Pakiet podręczników i materiałów dla ucznia jest gotowy do zakupienia tylko w naszej szkole, gdyż materiały dydaktyczne są tworzone wyłącznie dla potrzeb naszej szkoły.

Dlaczego warto?

Mamy ambitny program nauczania

Nasze podręczniki zawierają szerszy program nauczania, niż te używane w placówkach publicznych.

Każda lekcja to przygoda.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, ze jeśli dziecko pokocha zajęcia z języka angielskiego, to zaangażuje się w pracę na lekcji. W związku z tym każda lekcja, to coś nowego, niespodzianka i przeżycie różnych sytuacji.

Wyjątkowo bogate materiały dydaktyczne.

Każdy lektor ma do dyspozycji bardzo bogaty zasób materiałów dydaktycznych. Oprócz tego dostępne są aplikacje, płyty z nagraniami do książek, pacynki, robot Emys i prze różne gadżety, urozmaicające pracę na lekcji.

Co nas wyróżnia?

Liczebność grup 4-8 osób

Jakimi materiałami dysponujemy?

Zestaw kart obrazkowych, historyjek, gier

Każdy nauczyciel otrzymuje pakiet różnorodnych materiałów, z których korzysta cały rok. Specjalne karty obrazkowe to praktyczna pomoc w nauce słownictwa. Służą do wprowadzania nowych słów i zwrotów, a także do powtórek, dodatkowych ćwiczeń i gier pamięciowych. Dzięki nim uczeń kojarzy ilustrację z wymawianym słowem, co ułatwia naukę, a nauczyciel unika tłumaczenia wyrazów i zwrotów na język polski.

Książki do czytania w domu.

Posiadamy własną bibliotekę, dzięki czemu dzieci lubiące poznawać różne historyjki mają okazję czytać je w języku angielskim. Na zajęciach z języka angielskiego w Gorzowie Wielkopolskim i Drezdenku często zaczynamy lekcję czytając jedna książkę i wykonując do nie różne kreatywne zadania. Pozwala to poznawać język sytuacyjny, uważnie słuchać i rozszerza słownictwo. Ponadto historyjki są tak ciekawe, ze dzieci je uwielbiają i proszą o więcej.

Angielski Drezdenko

Robot Emys

EMYS jest pierwszym zaawansowanym robotem edukacyjnym tego typu na świecie, pozwalającym dzieciom w różnym wieku uczyć się języka angielskiego poprzez zabawę. Komunikuje się głosem dziecka z doskonałym brytyjskim akcentem, dostarcza treści związane z codziennym światem dziecka, przez co osadza je w języku (immersja językowa). EMYS wyraża emocje, czuje, widzi, reaguje na dotyk, utrzymuje kontakt wzrokowy, angażuje dzieci w zabawę i chwali za postępy.

Podręczniki

Zawierają duży wybór różnorodnych zadań, które konsolidują materiał zawarty w poszczególnych modułach podręcznika. Do zeszytu ćwiczeń dołączono kod umożliwiający pobranie DigiBooka. Z DigiBooka można korzystać na komputerach stacjonarnych i na urządzeniach mobilnych. DigiBook pozwala wykonywać zadania w sposób interaktywny i korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które ułatwiają i uatrakcyjniają naukę.

Aplikacja na telefon

Kurs jest znakomitą kombinacją różnych elementów - tradycyjnych i cyfrowych - które w pełni wspierają nauczyciela i rodzica oraz czynią naukę bardzo atrakcyjną dla ucznia! Aplikacja pozwala uczniowi m.in. na obejrzenie animowanych wersji zawartych w podręczniku historyjek i piosenek, a także filmików do sekcji CLIL. Dzięki temu dziecko może swobodnie utrwalić wszystko w domu i otoczyć się językiem poza sala lekcyjną.

Płyta interaktywna

Oprogramowanie do tablicy interaktywnej zawiera bogaty wybór ćwiczeń i zadań ze wszystkich modułów podręcznika oraz ilustracje, w pełni animowane historyjki i piosenki, teksty i nagrania. Oprogramowanie jest zamieszczone na specjalnej platformie cyfrowej. W naszej szkole posiadamy tablice interaktywne, przez co mamy możliwość korzystania i urozmaicania lekcji. Oczywiście to tylko podstawy, mamy znacznie więcej wszystkiego.

Czego się spodziewać po spotkaniu informacyjnym?

Poznasz metodę

Metoda I Wonder oparta została o szeroką widzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Rodzicu zobacz dlaczego tak, a nie inaczej została skonstruowana.

Dowiesz się jakie są klucze sukcesu w nauce języka

Każdy człowiek, uczący się języka musi wykonać ciężką pracę, aby osiągnąć sukces, u na s pokażemy Ci krok po kroku jak to zrobić.

Zobaczysz nasz styl pracy

Zobaczysz jak pracujemy, z czego korzystamy i zdecydujesz, czy to dla Twojego dziecka najlepszy wybór.

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Generalnie na spotkaniu omawiamy większość kwestii, ale jeśli coś się nasunie od razu wyjaśnimy.

Przetestujesz Emysa

Robocik robi wielkie wrażenie na dzieciach, jednak poznanie go na żywo to już zupełnie inna zabawa.

Opowiemy o zapisach

Generalnie na spotkaniu nie zmuszamy nikogo do podpisania umowy. Zamiast tego mówimy krok po kroku w jaki sposób można to zrobić. Można natomiast zapisać dziecko na darmową lekcję próbną.

Czego się spodziewać po lekcji próbnej?

Spotka Robota Emys

Pozna nasz styl pracy

Pozna atmosferę u nas panującą.

Metoda I Wonder to metoda specjalnie zaprojektowana dla dzieci w wieku szkolnym, oparta na 3 celach, które zapewnią sukces językowy Twojemu dziecku. Nasze zajęcia to radość, przygoda, bogate pomoce dydaktyczne zarówno dla lektora, jak i ucznia. Zatem rodzicu przygotuj się na szybkie efekty i wspaniałą współpracę.

Proszę wpisz swój adres e-mail byśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Jednocześnie informujemy, że zgoda jest jednoznaczna z pozwoleniem na wysyłanie newslettera i ofert marketingowych.

OPINIE O SZKOLE

Niezmiernie mi miło poinformować, że nasza szkoła English otrzymała wyróżnienie w Warszawie.

🏆Tylko 7 szkół edukacyjnych z całej Polski otrzymało wyróżnienie. Nasza szkoła otrzymała je ,, Za pełen podziwu rozwój edukacyjny oraz rozwój Metody The Flibets ”.

Zobacz filmy

Skontaktuj się z nami

Email Address

kontakt@szkolajezykowa.pl

Zadzwoń

662078118

Address

ul. Szkolna 14c/1 Drezdenko, ul. Sikorskiego 100/8 Gorzów Wielkopolski (na osiedlu Europejskim adres będzie od sierpnia 2022).