KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W LEKCJI ?

Lekcje próbne  przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat. Oczywiście mamy podział na grupy wiekowe. Dzieci w wieku przedszkolnym poznją naszą metodę The Flibets, a szkolne Funtown.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W LEKCJI PRÓBNEJ ?

Lekcja próbna stwarza możliwość dokładnego zapoznania się z naszej szkoły, programem, naszymi metodami , naszymi lektorami. Dziecko pozna naszego robota Emys, który mówi, pokazuje emocje, chwali i bawi się z dziećmi.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNĄ LEKCJE DLA DZIECKA ?

Kieruj się wiekiem swojego dziecka, wypełnij formularz, który również ma podział wiekowy, resztą zajmiemy się my.

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ LEKCJA PRÓBNA ?

W ŚRODĘ 07.09.:

16.30- 17.10 Dzieci w wieku przedszkolnym

17.30- 18.10 Dzieci 7-9 lat.

18.30-19.10 Dzieci 9-12 lat.

W JAKI SPOSÓB UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ ?

Najwygodniej umówić się telefonicznie – 662 078 118. Odbieram telefony codziennie do godz. 20.00, jeśli nie odbiorę, oddzwonię. Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza. W przypadku wybrania takiego rozwiązania skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym terminie.

CZY LEKCJA DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE ?

Lekcja próbna jest zupełnie niezobowiązująca i jak sama nazwa mówi jest całkowicie darmowa.

ZAPISZ DZIECKO NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Wybierz odpowiedni formularz i wypełnij, później poczekaj na informacje od nas.

Zapisuję dziecko w wieku przedszkolnym

Proszę wpisz swój adres e-mail byśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Jednocześnie informujemy, że zgoda jest jednoznaczna z pozwoleniem na wysyłanie newslettera i ofert marketingowych.

Zapisuję dziecko klasy 7-9 LAT

Zapisuję dziecko 9-12 lat