*cena po zniżce
Cennik
Zestaw kursanta 4-12 lat zawiera: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, aplikację na telefon, dostęp do platformy on-line, teczkę, gry karciane ( z wyjątkiem grup przedszkolnych),dodatkowy zestaw kart pracy, certyfikat na zakończenie roku szkolnego.
Zestaw kursanta 12-14 lat zawiera: podręcznik i ćwiczenie 2 w 1, w formie repetytorium, , dostęp do aplikacji on-line quizlet, dostęp do platformy on-line, dodatkowy zestaw kart pracy, zestaw próbnych egzaminów ósmoklasisty, certyfikat na zakończenie roku szkolnego.
Zestaw kursanta 15-19 lat zawiera: podręcznik i ćwiczenie 2 w 1, w formie repetytorium, , dostęp do aplikacji on-line quizlet, dostęp do platformy on-line, dodatkowy zestaw kart pracy, zestaw próbnych egzaminów maturalnych, szczegółowe raporty po każdym z egzaminów, certyfikat na zakończenie roku szkolnego.