ZAPRASZAMY NA GRINCHMAS

Rodzicu czy wiesz, że Grinch to bohater filmu o tematyce bożonarodzeniowej, którego kochają dzieci na całym świecie? Być może Twoje dziecko już oglądało ten film, ale kocha święta i nie może już się ich doczekać? Chciałbyś podarować swojemu dziecku naprawdę mega świąteczną zabawę i wspomnienia do końca życia? Już wkrótce Mikołajki i szukasz ciekawego prezentu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to oznacza, że te warsztaty to właśnie TO, CZEGO SZUKASZ.

Zapisz dziecko już dziś

CO WARTO WIEDZIEĆ?

Grinch-mas to coroczna tradycja świąteczna inspirowana klasykiem dr Seussa How the Grinch Stole Christmas! która zachęca dzieci do „wzrostu serca o trzy rozmiary” poprzez uratowanie świąt. Narodowy Dzień Grincha, 1 grudnia, rozpoczyna 25 Dni Grinch-mas. .

W tym czasie Twoje Dziecko osobiście spotka Grincha, pomoże uratować święta, a Ty pozwolisz, by serce Twojej pociechy urosło o 3 rozmiary. 

Dzieciństwo to krótki, ale wyjątkowy czas w życiu każdego człowieka, a święta w jego serduszku zawsze pełnią wyjątkową rolę, która zostaje w ich pamięci po życie dorosłe. Dlatego dzięki tym warsztatom masz okazję podarować swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia, które zostaną w jego pamięci na wiele długich lat.

Szkoła Językowa w Gorzowie Wielkopolskim

PROGRAM WARSZTATÓW

Aktywności są dobierane pod katem wieku, np. dzieci w wieku przedszkolnym nauczą się w jaki sposób zawijać prezenty, dzieci w wieku szkolnym w jaki sposób zawijać ładnie prezenty, a młodzież w jaki sposób zawijać je modnie i nieszablonowo.

GDZIE BĘDA WARSZTATY?

GORZÓW WIELKOPOLSKI LOKALIZACJA 1

KILKA WAŻNYCH SZCZEGÓŁÓW

Organizator: English Szkoła Językowa Dla Dzieci i Młodzieży.

Minimalna liczba dzieci 5 osób maksymalna 10 osób.

Przedział wiekowy dzieci w wieku 4-6 lat oraz dzieci w wieku 7-9 lat., 10-13 lat, trudność aktywnosci podzielona według wieku dzieci.

Czas zabawy 90 min. Godziny do wyboru: według kalendarza i miejsca.

Rezerwacja terminów pod numerem tel. 662 078 118 lub mailowo katarzyna222@interia.pl

Uwaga jeśli dziecko nie przyjdzie, nie zwracamy pieniędzy, chyba, że znajdziemy na jego miejsce kogoś innego.

JAK ZAPISAĆ DZIECKO?

Można zapisać dziecko telefonicznie 662 078 118, lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się przy wejściu naszej szkoły językowej na osiedlu europejskim i zostawić naszej lektorce. Generalnie nasze lektorki dysponują  formularzami zapisu, wystarczy zapytać. Jeśli chcieliby Państwo wcześniej otrzymać specjalne imienne zaproszenie dla dziecka, proszę nam potwierdzić, a przygotujemy je i dostarczymy po opłaceniu . Cena 65 zł. Nr. konta 45 1050 1911 1000 0092 0195 4204

Można też pisać na Messenger naszej szkoły, proszę wtedy podać wiek dziecka, abyśmy dobrali dziecko do odpowiedniej grupy.

Telefonicznie

tel. 662 078 118

Mailowo

katarzyna222@interia.pl

Przez poniższy formularz

Wypełniając formularz wypełnij datę i adres.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ DZIECKO

Proszę wpisz swój adres e-mail byśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Jednocześnie informujemy, że zgoda jest jednoznaczna z pozwoleniem na wysyłanie newslettera i ofert marketingowych.