Akredytowana metoda nauki języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat!

JUŻ OD PAŹDZIERNIKA TWORZYMY NOWE GRUPY.

Adres: Ul. Brukselska 7/3, Gorzów Wlkp.
Ul. Marcinkowskiego 116, Gorzów Wlkp.

TEL. 662 078 118

Rodzicu wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Jakich efektów mogę oczekiwać?

Na lekcjach Twoje dziecko zacznie korzystać z języka, którego właśnie się uczy! Będzie ćwiczyło angielski w życiowych sytuacjach oraz rozwijało umiejętność komunikacji z Fuzzy Friends!

Metoda nie tylko uczy komunikacji, ale również jest przygotowana w taki sposób by nasze dzieci przygotowywały się do certyfikatów międzynarodowych Cambridge, uznawanych na całym świecie. Zatem współpracując z nami Twoje dziecko otrzymuje kwalifikacje na całe życie.

Jak wyglądają zajęcia?

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię – Funcity! 

Mega paka dla dzieciaka! - czyli co zawiera zestaw startowy Funtown?

Tradycyjnie na początku kursu kupujesz książkę? 

Tym razem będzie inaczej! W cenie podręcznika Twoje dziecko otrzyma: Teczkę na materiały, z którą można chodzić na angielski przez cały rok! 

Gamebook – coś więcej niż podręcznik! Oprócz stron zawierających tematy zajęć, Twoje dziecko znajdzie tam także puste strony na własną twórczość, naklejki, wycinanki! Jest tam także notes, w którym notuje postępy podczas gry i swoje wyniki, oraz dyplomy po ukończeniu każdego poziomu. Książka jest wykonana z wysokiej jakości papieru, a okładka dodatkowo zabezpieczona przed zniszczeniem. 

Zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki czemu powtórki słówek staną się zabawą! 

Czerwony cienkopis, plakat Fuzzy Friends,  dodatkowe niespodzianki – np. naklejki z folii (całkowicie bezklejowe) z zestawem słówek, do naklejenia i zabawy w domu, czy przypinki z Fuzzy Friends.

Co tworzy metodę? Dziesięć hitów, którymi się zachwycisz!

Co warto o nas wiedzieć?

Dlaczego warto?

Opinie o nas.

Dlaczego warto przyjść do naszej szkoły i wziąć udział w lekcji pokazowej?

Poznasz metodę

Metoda Funtown ma wiele ważnych aspektów, jest akredytowana, co oznacza, że tylko wybrane szkoły mają uprawnienia do jej stosowania. Przyjdź zobacz dlaczego jest tak wyjątkowa.

Dowiesz się jakie co zyskasz zapisując dziecko do nas.

Każdy człowiek, uczący się języka musi wykonać ciężką pracę, aby osiągnąć sukces, u na s pokażemy Ci krok po kroku jak to zrobić.

Zobaczysz nasz styl pracy

Zobaczysz jak pracujemy, z czego korzystamy i zdecydujesz, upewnisz się, czy jest to najlepszy wybór dla Twojego dziecka .

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Generalnie na spotkaniu omawiamy większość kwestii, ale jeśli coś się nasunie od razu wyjaśnimy.

Przedstawimy naszą szkołę

Równie ważne oprócz materiałów dydaktycznych są dla nas: atmosfera i warunki do nauki. Dzięki tej wizycie zobaczysz jak miło i estetycznie prezentuje sie nasza szkoła.

Opowiemy o zapisach

Generalnie na spotkaniu nie zmuszamy nikogo do podpisania umowy. Zamiast tego mówimy krok po kroku w jaki sposób można to zrobić. Można natomiast zapisać dziecko na darmową lekcję próbną.

W 2023 r. otrzymaliśmy tytuł Najlepszej Szkoły Językowej w województwie lubuskim , przyznanym przez Gazetę Lubuską.

Czy wiesz ,że nasza szkoła jako jedna z siedmiu szkół edukacyjnych w Polsce, spośród tysięcy placówek otrzymała wyróżnienie Lidera Branży Edukacyjnej.