ZAPISZ DZIECKO NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Angielski dla dzieci 5-6 lat.

Etap drugi.

Przedszkolaki najlepiej uczą się robiąc coś czynnie. Wiemy o tym, dlatego podczas naszych zajęć nie można się nudzić! Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, słuchamy bajek i opowiadań, , bawimy się w teatr, przebieramy się w stroje i odgrywamy scenki.
Dzieci w tym wieku mogą u nas kontynuować naukę z tamtego roku szkolnego lub podjąć naukę na pierwszym roku. Uczymy tu dzieci języka angielskiego za pomocą gier i zabaw, bardzo kreatywnych materiałów dydaktycznych, wykorzystująca bardzo szeroki wachlarz skutecznych technik nauczania, w atmosferze uśmiechu i radości. Cały czas skupiamy się na metodzie CLIL.

Dlaczego angielski z nami?

Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 1

1. Pamiętaj kształcenie wszystkich czterech sprawności językowych przebiega w naszej szkole, w sposób w pełni zintegrowany.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 2

2. Ćwiczenia osnute wokół ciekawych tematów dają okazję do używania języka w naturalnym kontekście, a atrakcyjne materiały dodatkowo bardzo angażują uczniów.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 3

3. Robimy wszystko, by na lekcji dziecko wchłonęło maksymalną ilość wiedzy adekwatną do jego możliwości.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 4

4. Przygotuje się do kartkówek i sprawdzianów. U nas zawsze Twoje dziecko może liczyć na pomoc w razie jakiejkolwiek potrzeby.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 5

5. Posiadamy podręczniki najwyższej jakości z bardzo bogatą bazą multimedialną, co pozwalają ,,otoczyć” dziecko językiem poza salą lekcyjną.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 6

6. Korzystamy z najwyższej jakości technologii wspomagającej efekty nauczania i urozmaicenia lekcji.

Materiały dla ucznia

Zestaw dla ucznia zawiera: Pupil’s Book with stickers (Podręcznik z naklejkami) The Flibets Augumented Reality App (aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości) Aplikacja pozwala uczniowi m.in. na obejrzenie animowanych wersji zawartych w podręczniku historyjek i piosenek, a także filmików do sekcji CLIL. Activity Book with character cutouts (Zeszyt ćwiczeń z wycinankami). Dostęp do platformy on-line, dzięki której wykorzystujemy gry utrwalające wiedzę, teczka, karty do słownictwa. Koszt całości 199 zł.
Odtwórz wideo

Informacje o pełnej serii.

Mamy 13 lat doświadczenia

Możesz nam zaufać – nasi Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach ósmoklasisty i maturalnych.

Oddajesz dziecko w dobre ręce.

Nasza kadra ciągle się kształci, jeździ na szkolenia i wspiera się nawzajem , gdy pojawi się jakieś wyzwanie.

Wspieramy Rodziców

Prowadzimy szereg szkoleń dla Rodziców, otwarte webinaria, ponadto każdy Rodzic otrzyma dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie można tu otrzymać wszelką pomoc.

Współpracujemy ze szkołami z całego świata.

Udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami z całego świata i dzieci u nas biorą udział w lekcjach międzynarodowych. W tym roku niemalże każda grupa miała lekcje z uczniami z innego kraju.

Posiadamy własną bibliotekę.

Nasi uczniowie mogą czytać książki po angielsku, gdyż systematycznie dokupujemy książki z możliwością wypożyczenia do domu, w celu ćwieczenia języka w kontekście.

Prowadzimy lekcje stacjonarne i on-line.

Generalnie nasza szkoła językowa English znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim i druga w Drezdenku. Jednak czasami uczniowie z różnych powodów nie mogą dojechać. W takiej sytuacji wspieramy się platformą zoom, na której uczniowie mogą się z nami łączyć i nie tracą w ten sposób zajęć.

nASZE LOKALIZACJE

GORZÓW WIELKOPOLSKI

DREZDENKO

Jak zapisać dziecko?

Telefonicznie

tel. 662 078 118

Mailowo

kontakt@szkolajezykowadladzieci.pl

Osobiście

W szkole w Gorzowie językowej na UL. Sikorskiego 100 (budynek Rolnik) pierwsze piętro. W Drezdenku Ul. Szkolna 14c/1 Wejdź na stronę zapisy i zapisz dziecko przez formularz.