ZAPISZ DZIECKO NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Angielski dla dzieci 3-4 lat.

Jest to pierwszy etap nauki dziecka. Dlatego bardzo ważne jest dla nas, by dzieci zanurzyły się w języku poprzez poznanie wspaniałych bohaterów i użyciem mega atrakcyjnych materiałów edukacyjnych.

Ponadto przedszkolaki najlepiej uczą się robiąc coś czynnie. Wiemy o tym, dlatego podczas naszych zajęć nie można się nudzić! Śpiewamy, tańczymy, rymujemy, słuchamy bajek i opowiadań, , bawimy się w teatr, przebieramy się w stroje i odgrywamy scenki.

Dlaczego angielski z nami?

Powód 1

1. Pamiętaj kształcenie wszystkich czterech sprawności językowych przebiega w naszej szkole, w sposób w pełni zintegrowany.

Powód 2

2. Ćwiczenia osnute wokół ciekawych tematów dają okazję do używania języka w naturalnym kontekście, a atrakcyjne materiały dodatkowo bardzo angażują uczniów.

Powód 3

3. Robimy wszystko, by na lekcji dziecko wchłonęło maksymalną ilość wiedzy adekwatną do jego możliwości.

Powód 4

4. Przygotuje się do kartkówek i sprawdzianów. U nas zawsze Twoje dziecko może liczyć na pomoc w razie jakiejkolwiek potrzeby.

Powód 5

5. Posiadamy podręczniki najwyższej jakości z bardzo bogatą bazą multimedialną, co pozwalają ,,otoczyć” dziecko językiem poza salą lekcyjną.

Powód 6

6. Korzystamy z najwyższej jakości technologii wspomagającej efekty nauczania i urozmaicenia lekcji.

Materiały dla ucznia

Zestaw dla ucznia zawiera: Pupil’s Book with stickers (Podręcznik z naklejkami) The Flibets Augumented Reality App (aplikacja do rozszerzonej rzeczywistości) Aplikacja pozwala uczniowi m.in. na obejrzenie animowanych wersji zawartych w podręczniku historyjek i piosenek, a także filmików do sekcji CLIL. Activity Book with character cutouts (Zeszyt ćwiczeń z wycinankami). Dostęp do platformy on-line, dzięki której wykorzystujemy gry utrwalające wiedzę, teczka, karty do słownictwa. Koszt całości 199 zł.

Zobacz aplikację

Informacje o pełnej serii.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Mamy 13 lat doświadczenia

Możesz nam zaufać – nasi Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach ósmoklasisty i maturalnych.

Oddajesz dziecko w dobre ręce.

Nasza kadra ciągle się kształci, jeździ na szkolenia i wspiera się nawzajem , gdy pojawi się jakieś wyzwanie.

Wspieramy Rodziców

Prowadzimy szereg szkoleń dla Rodziców, otwarte webinaria, ponadto każdy Rodzic otrzyma dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie można tu otrzymać wszelką pomoc.

Współpracujemy ze szkołami z całego świata.

Udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami z całego świata i dzieci u nas biorą udział w lekcjach międzynarodowych. W tym roku niemalże każda grupa miała lekcje z uczniami z innego kraju.

Posiadamy własną bibliotekę.

Nasi uczniowie mogą czytać książki po angielsku, gdyż systematycznie dokupujemy książki z możliwością wypożyczenia do domu, w celu ćwieczenia języka w kontekście.

Prowadzimy lekcje stacjonarne i on-line.

Generalnie nasza szkoła językowa English znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim i druga w Drezdenku. Jednak czasami uczniowie z różnych powodów nie mogą dojechać. W takiej sytuacji wspieramy się platformą zoom, na której uczniowie mogą się z nami łączyć i nie tracą w ten sposób zajęć.