Angielski dla uczniów 13-14 lat.

To pierwszy poważny egzamin młodego człowieka, który z pewnością jest stresujący. Przygotujemy Twoje Dziecko tak, aby uzyskało jak najlepszy wynik . Nauka dla egzaminu nie jest najważniejszą sprawą, ale jednak wynik tego egzaminu, szczególnie w większych miastach, ma znaczenie, dlatego zależy nam na osiągnięciach Twojego dziecka. To pierwszy poważny egzamin młodego człowieka, który z pewnością jest stresujący. Przygotujemy Twoje Dziecko tak, aby uzyskało jak najlepszy wynik . Nauka dla egzaminu nie jest najważniejszą sprawą, ale jednak wynik tego egzaminu, szczególnie w większych miastach, ma znaczenie, dlatego zależy nam na osiągnięciach Twojego dziecka. Nasze zajęcia ukierunkowane są na kreatywne poznawanie języka angielskiego, ale i chcemy również, by wyniki z egzaminu były jak najlepsze.

Dlaczego warto by Twoje Dziecko przygotowywało się do egzaminu razem z nami?

Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 1

1. W trakcie zajęć nasi uczniowie przekrojowo powtarzają materiał do egzaminu – mają gwarancję rzetelnej powtórki i usystematyzowania wiedzy
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 2

2. Zajęcia oparte są na wiedzy eksperckiej lektorów, którzy biorą udział w regularnych szkoleniach dotyczących samego egzaminu.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 3

3.W bezpiecznej atmosferze oswajamy uczniów z egzaminem. W jaki sposób? Otóż co 2 miesiące piszą u nas próbny egzamin ósmoklasisty by jak najrzetelniej sprawdzić swoje postępy i braki oraz przyzwyczajają się do typu zadań i formy egzaminu.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 4

4. Nasi uczniowie ćwiczą praktyczne umiejętności i strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych tak, aby wiedzieć co je czeka podczas egzaminu, a wszystko to w bardzo ciekawy, kreatywny sposób.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 5

2. Zajęcia oparte są na wiedzy eksperckiej lektorów, którzy biorą udział w regularnych szkoleniach dotyczących samego egzaminu.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 6

5. Korzystamy z najwyższej jakości technologii wspomagającej efekty nauczania i urozmaicenia lekcji.

Jakie materiały dobraliśmy dla Twojego dziecka?

Książka ucznia (Student’s Book) + kod DigiBook Vocabulary – sekcja obejmująca ćwiczenia leksykalne, Grammar – sekcja z zasadami gramatyki objaśnianymi w języku polskim, przedstawionymi w czytelnych tabelach, oraz ćwiczeniami, Exam Skills Work Vocabulary Bank Exam Check Do książki ucznia dołączono kod umożliwiający pobranie publikacji w formie DigiBooka. Cena kompletu 199 zł.

Informacje o pełnej serii.

Dodatkowo Twoje Dziecko otrzyma.

DigiBook Z papierową wersją publikacji uczeń otrzymuje kod pozwalający na korzystanie z jej interaktywnej wersji na platformie expressdigibooks.com. Materiały udostępniane online w portalu Learning Club Poniższe materiały są dostępne w przeznaczonym dla ucznia portalu learningclub.egis.com.pl → Nagrania audio Quizlet Oficjalne zestawy słówek w popularnej aplikacji Quizlet: Quizlet: Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium →

Poznaj szczegóły materiałów, z których przygotowujemy uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Mamy 13 lat doświadczenia

Możesz nam zaufać – nasi Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach ósmoklasisty i maturalnych.

Oddajesz dziecko w dobre ręce.

Nasza kadra ciągle się kształci, jeździ na szkolenia i wspiera się nawzajem , gdy pojawi się jakieś wyzwanie.

Wspieramy Rodziców

Prowadzimy szereg szkoleń dla Rodziców, otwarte webinaria, ponadto każdy Rodzic otrzyma dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie można tu otrzymać wszelką pomoc.

Współpracujemy ze szkołami z całego świata.

Udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami z całego świata i dzieci u nas biorą udział w lekcjach międzynarodowych. W tym roku niemalże każda grupa miała lekcje z uczniami z innego kraju.

Posiadamy własną bibliotekę.

Nasi uczniowie mogą czytać książki po angielsku, gdyż systematycznie dokupujemy książki z możliwością wypożyczenia do domu, w celu ćwieczenia języka w kontekście.

Prowadzimy lekcje stacjonarne i on-line.

Generalnie nasza szkoła językowa English znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim i druga w Drezdenku. Jednak czasami uczniowie z różnych powodów nie mogą dojechać. W takiej sytuacji wspieramy się platformą zoom, na której uczniowie mogą się z nami łączyć i nie tracą w ten sposób zajęć.

Jak zapisać dziecko?

Telefonicznie

tel. 662 078 118

Mailowo

kontakt@szkolajezykowadladzieci.pl

Osobiście

W szkole w Gorzowie językowej na UL. Sikorskiego 100 (budynek Rolnik) pierwsze piętro. W Drezdenku Ul. Szkolna 14c/1 Wejdź na stronę zapisy i wypełnij formularz.