Angielski dla dzieci 10-12 lat

Dlaczego angielski z nami?

Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 1

1. Pamiętaj kształcenie wszystkich czterech sprawności językowych przebiega w naszej szkole, w sposób w pełni zintegrowany.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 2

2. Ćwiczenia osnute wokół ciekawych tematów dają okazję do używania języka w naturalnym kontekście, a atrakcyjne materiały dodatkowo bardzo angażują uczniów.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 3

3. Robimy wszystko, by na lekcji dziecko wchłonęło maksymalną ilość wiedzy adekwatną do jego możliwości.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 4

4. Przygotuje się do kartkówek i sprawdzianów. U nas zawsze Twoje dziecko może liczyć na pomoc w razie jakiejkolwiek potrzeby.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 5

5. Posiadamy podręczniki najwyższej jakości z bardzo bogatą bazą multimedialną, co pozwalają ,,otoczyć” dziecko językiem poza salą lekcyjną.
Szkoła jezyka angielskiego dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Powód 6

6. Korzystamy z najwyższej jakości technologii wspomagającej efekty nauczania i urozmaicenia lekcji.
W tym wieku Twoje dziecko oprócz języka, nauczy się samodzielnie korzystać z materiałów dodatkowych, aby samemu w domu otoczyć się językiem. Pomoże to osiągnąć jak najszybsze i najlepsze efekty nauczania. Bogactwo tematów i zagadnień, które wprowadzamy pozwalają nam rozwijać umiejętności przydatne przez całe życie. Skupiamy sie też na rozwijaniu krytycznego myślenia, komunikacji, współpracy i kreatywności. W trakcie naszych zajęć budowanie umiejętności społecznych i dbałość o rozwój emocjonalny dzieci odbywa się poprzez zadania typu odgrywanie ról, gry zespołowe, śpiewanie piosenek, poznawanie baśni oraz kształtowanie właściwych postaw

Podręcznik (Pupil’s Book) Podręcznik został zaprojektowany tak, żeby dzieci zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Interaktywny podręcznik cyfrowy (Interactive eBook) Interaktywny eBook to cyfrowy komponent (płyta do odtwarzania na komputerze) przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu. Zeszyt ćwiczeń (Activity Book) Zeszyt ćwiczeń zawiera duży wybór różnorodnych zadań, które konsolidują materiał zawarty w poszczególnych modułach podręcznika. W zeszycie ćwiczeń zamieszczono także naklejki i gry planszowe. DigiBook jest cyfrowym, interaktywnym odpowiednikiem zeszytu ćwiczeń. Jest dostępny na platformie www.expressdigibooks.com, a kod umożliwijający jego pobranie znajduje się w papierowej wersji zeszytu ćwiczeń. Zbiór dodatkowych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych (Vocabulary and Grammar Practice) Koszt całości 199 zł.

Informacje o pełnej serii.

Odtwórz wideo

Co jeszcze warto wiedzieć?

Mamy 13 lat doświadczenia

Możesz nam zaufać – nasi Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach ósmoklasisty i maturalnych.

Oddajesz dziecko w dobre ręce.

Nasza kadra ciągle się kształci, jeździ na szkolenia i wspiera się nawzajem , gdy pojawi się jakieś wyzwanie.

Wspieramy Rodziców

Prowadzimy szereg szkoleń dla Rodziców, otwarte webinaria, ponadto każdy Rodzic otrzyma dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie można tu otrzymać wszelką pomoc.

Współpracujemy ze szkołami z całego świata.

Udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami z całego świata i dzieci u nas biorą udział w lekcjach międzynarodowych. W tym roku niemalże każda grupa miała lekcje z uczniami z innego kraju.

Posiadamy własną bibliotekę.

Nasi uczniowie mogą czytać książki po angielsku, gdyż systematycznie dokupujemy książki z możliwością wypożyczenia do domu, w celu ćwieczenia języka w kontekście.

Prowadzimy lekcje stacjonarne i on-line.

Generalnie nasza szkoła językowa English znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim i druga w Drezdenku. Jednak czasami uczniowie z różnych powodów nie mogą dojechać. W takiej sytuacji wspieramy się platformą zoom, na której uczniowie mogą się z nami łączyć i nie tracą w ten sposób zajęć.

GDZIE JESTEŚMY?

GORZÓW WIELKOPOLSKI

DREZDENKO