Kochani Rodzice pobawmy się razem!

Przygotowałam dla dzieci konkurs wiosenny.

Zadanie ucznia: narysuj naszego bohatera Zaka w wersji wiosennej lub letniej. Rysunek robimy na kartce A4, dowolną techniką.

Prace oddajemy lektorowi, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka z tyłu kartki. Termin oddania prac do 22.05
Polecamy pomóc dzieciom w wykonaniu i wspólnym przyniesieniu pracy, co może spowodować większe zaangażowanie dziecka w naukę j. angielskiego.

🎯Uwaga: ponieważ dzieci będą o tym rozmawiały, dobrze by było, aby każde dziecko wzięło udział w konkursie.

🏆Prace będą ocenione w dwóch etapach:

🥇Szkolnym: w trakcie którego lektorzy wraz p. Kasią wybiorą zwycięskie obrazki.
Zwycięzcę pokażemy na FB i ogłosimy 16.05.

🥇
Ogólnym od 27.05 do – -2.06.2023, na naszej stronie Facebooka: gdzie odbędzie się głosowanie . Będzie ono polegało na przyznawaniu punktów poszczególnym obrazkom według reakcji oglądających: 1 like= 1 pkt., 1 komentarz= 2 pkt, , 1 udostępnienie = 3 pkt.

Punkty będą zliczone i wybrani zostaną kolejni zwycięzcy.

Przewidujemy nagrody dostosowane do zainteresowań dzieci oraz nagrody pocieszenia dla każdego dziecka, które wzięło udział.

☀️Kochani przeglądając ilość godzin kursu, przerobionych do tej pory, do końca roku szkolnego spokojnie wyrobimy je.

🚕Ponieważ sporo osób chce wyjechać na majówkę, co jest zrozumiałe, zajęcia w terminach 01.05.2023- 03.05.2023 nie będą się odbywały w naszej szkole językowej.

🧚‍♂️Odrobimy zajęcia tylko wtedy, gdy z jakiegoś powodu nie wyrobimy liczby godzin zapisanej w umowie. Przypominam, że termin realizacji tych zajęć mamy do 23.06. 2023

👯‍♂️Wracamy do zajęć 04.05.2023, od czwartku będą one realizowane normalnie wg. harmonogramu.

Kochani Rodzice uprzejmie informuję,  że zajęcia z języka angielskiego ruszają po feriach od dnia 13.02.2023. Harmonogram zajęć pozostaje bez zmian, czyli jeśli np. ktoś miał zajęcia w poniedziałki o 16.00, to nadal zajęcia będą w poniedziałki o 16.00

Zapraszamy po feriach, już mamy mnóstwo nowych pomysłów.

Zebranie z Rodzicami na osiedlu europejskim.

📌Informacja dla Rodziców szkoły z osiedla europejskiego.
 
⏳🎀Uprzejmie informuję, iż w poniedziałek każde z Was powinno dostać sms z informacją o zebraniu. Jeśli ktoś nie otrzyma proszę do mnie napisać i podać wiek dziecka, wtedy napiszę co i jak.
 
🙂Generalnie zebranie będzie w czwartek 09.02 i piątek 10.02, dla różnych grup, oprócz tego w każdy piątek od 17.00-18.00 pełnię dyżur w szkole na osiedlu, można wtedy przyjść i porozmawiać.
Ferie w Gorzowie

Kochani Rodzice tak, jak jest na umowach, w ferie zimowe nie ma zajęć z j.angielskiego. Wpis macie na umowach, omawialiśmy to na zebraniu z rodzicami na początku roku szkolnego, przez cały tydzień wisiały kartki na drzwiach z tą informacją, jest też informacja na naszym FB. Bardzo proszę przeczytajcie umowy dokładnie i zapoznajcie się ze szczegółami naszej współpracy.

INFORMACJA DLA NASZYCH RODZICÓW i UCZNIÓW Z DREZDENKA

Na naszej stronie na FB. ROBOTYKA Z AKADEMIĄ DIAMOND znajduje się post ze szczegółami.

Robotyka Drezdenko

DOSTĘP DO PLATFORMY DLA RODZICÓW

Rodzicu, aby mieć wszystkie bieżące wiadomości dotyczące pracy naszej szkoły, proszę zaloguj się do naszej platformy. Poniżej wpisz dane swojego dziecka/dzieci.

Link https://szkola-jezykowa-drezdenko.dlpro.eu/Registration

Niezmiernie mi miło poinformować, że nasza szkoła English otrzymała wyróżnienie w Warszawie.
🏆Tylko 7 szkół edukacyjnych z całej Polski otrzymało wyróżnienie. Nasza szkoła otrzymała je ,, Za pełen podziwu rozwój edukacyjny oraz rozwój Metody The Flibets ''.
Wyróżnienie to otrzymaliśmy od Lidera Branży Edukacyjnej. Tak jak każda branża w edukacyjnej są również magazyny i firmy rozwijające tę dziedzinę. Okazało się, że tu już nas doceniono i zauważono.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

DREZDENKO