Ferie w Gorzowie

Kochani Rodzice tak, jak jest na umowach, w ferie zimowe nie ma zajęć z j.angielskiego. Wpis macie na umowach, omawialiśmy to na zebraniu z rodzicami na początku roku szkolnego, przez cały tydzień wisiały kartki na drzwiach z tą informacją, jest też informacja na naszym FB. Bardzo proszę przeczytajcie umowy dokładnie i zapoznajcie się ze szczegółami naszej współpracy.

INFORMACJA DLA NASZYCH RODZICÓW i UCZNIÓW Z DREZDENKA

Na naszej stronie na FB. ROBOTYKA Z AKADEMIĄ DIAMOND znajduje się post ze szczegółami.

Robotyka Drezdenko
Robotyka Drezdenko

DOSTĘP DO PLATFORMY DLA RODZICÓW

Przypominam, że nasza szkoła udostępniła platformę, dzięki której będą widoczne np. tematy lekcji, ilość lekcji zrealizowanych, dniach wolnych, a nawet odpłatnościach. Pełna informacja o płatnościach zostanie uzupełniona do końca miesiąca, gdyby coś się nie zgadzało proszę o kontakt. Wprowadzając dane mogliśmy się pomylić, ale wszystko jest do wyjaśnienia. Jak się zalogować? Otóż wejdź w link https://szkola-jezykowa-drezdenko.dlpro.eu/ i wpisz jako login swoje imię, później kropkę i nazwisko (np. ola.zefirska), wszystko z małej litery. Hasło natomiast ustalisz sam przy pierwszym logowaniu. 

Rodzicu, aby mieć wszystkie bieżące wiadomości dotyczące pracy naszej szkoły, proszę zaloguj się do naszej platformy. Poniżej wpisz dane swojego dziecka/dzieci.

Link https://szkola-jezykowa-drezdenko.dlpro.eu/Registration

Niezmiernie mi miło poinformować, że nasza szkoła English otrzymała wyróżnienie w Warszawie.
🏆Tylko 7 szkół edukacyjnych z całej Polski otrzymało wyróżnienie. Nasza szkoła otrzymała je ,, Za pełen podziwu rozwój edukacyjny oraz rozwój Metody The Flibets ''.
Wyróżnienie to otrzymaliśmy od Lidera Branży Edukacyjnej. Tak jak każda branża w edukacyjnej są również magazyny i firmy rozwijające tę dziedzinę. Okazało się, że tu już nas doceniono i zauważono.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

DREZDENKO